Nowy numer 03/2020 Archiwum

Zbliża się Tydzień Modlitw o Jedność Chrześcijan

Pod hasłem: "Życzliwi bądźmy" od 18 do 25 stycznia w diecezji koszalińsko-kołobrzeskiej odbędą się spotkania ekumeniczne.

Program tegorocznego Tygodnia Modlitw o Jedność Chrześcijan:

18.01 (sobota), godz. 18 - Akatyst ku czci Bogarodzicy na Świętej Górze Polanowskiej pod przewodnictwem bp. Krzysztofa Zadarki.

19.01 (niedziela), godz. 15 - Nieszpory w intencji jedności chrześcijan pod przewodnictwem bp. Edwarda Dajczaka w sanktuarium Matki Bożej Trzykroć Przedziwnej na Górze Chełmskiej, kolędowanie w domu sióstr szensztackich.

21.01 (wtorek), godz. 19 - Nabożeństwo ekumeniczne pod przewodnictwem bp. Krzysztofa Włodarczyka w kościele pw. Józefa Oblubieńca w Koszalinie.

23.01 (czwartek), godz. 18 - Msza św. o jedność chrześcijan pod przewodnictwem bp. Krzysztofa Zadarki w parafii pw. św. Antoniego w Wałczu.

24.01 (piątek), godz. 18 - Nabożeństwo ekumeniczne w parafii Kościoła Polskokatolickiego w Bukowie Morskim.

25.01 (sobota), godz. 18 - Nabożeństwo ekumeniczne pod przewodnictwem bp. Krzysztofa Włodarczyka w kościele ojców franciszkanów w Darłowie.

Zbliża się Tydzień Modlitw o Jedność Chrześcijan   Archiwum organizatora
« 1 »
oceń artykuł Pobieranie..
Komentowanie dostępne jest tylko dla .

Ze względów bezpieczeństwa, kiedy korzystasz z możliwości napisania komentarza lub dodania intencji, w logach systemowych zapisuje się Twoje IP. Mają do niego dostęp wyłącznie uprawnieni administratorzy systemu. Administratorem Twoich danych jest Instytut Gość Media, z siedzibą w Katowicach 40-042, ul. Wita Stwosza 11. Szanujemy Twoje dane i chronimy je. Szczegółowe informacje na ten temat oraz i prawa, jakie Ci przysługują, opisaliśmy w Polityce prywatności.

Zamieszczone przez internautów komentarze są prywatnymi opiniami ich autorów i nie odzwierciedlają poglądów redakcji

Polecane filmy

Zapisane na później

Pobieranie listy

Reklama