Nowy numer 24/2018 Archiwum

Pielgrzymka Świętych Gór - 23 i 24 czerwca

Katolickie Stowarzyszenie Młodzieży Diecezji Koszalińsko-Kołobrzeskiej zaprasza duszpasterzy, siostry zakonne, osoby starsze, rodziny i młodzież na dwudniową XIX Pieszą Pielgrzymkę Świętych Gór - z Góry Chełmskiej na Świętą Górę Polanowską.

Pielgrzymka rozpocznie się Mszą św. 23 czerwca o godz. 12 na Górze Chełmskiej, skąd pielgrzymi wyruszą do Wyszewa.

Tego dnia wieczorny apel pielgrzymkowy odbędzie się w kościele w Wyszewie o godz. 20.

Nazajutrz pielgrzymi wyruszą na Górę Polanowską. Tam, u stóp Matki Bożej Bramy Niebios, odbędzie się w niedzielę 24 czerwca o godz. 15 kończąca pielgrzymowanie Msza św.

Powrót z Polanowa - autokarem.

Zapisy na pielgrzymkę potrwają 23 czerwca od godz. 10 przy sanktuarium na Górze Chełmskiej. Wpisowe - 20 zł (w tym przejazd autokarem).

« 1 »
oceń artykuł

Zobacz także

Komentowanie dostępne jest tylko dla .

Ze względów bezpieczeństwa, kiedy korzystasz z możliwości napisania komentarza lub dodania intencji, w logach systemowych zapisuje się Twoje IP. Mają do niego dostęp wyłącznie uprawnieni administratorzy systemu. Administratorem Twoich danych jest Instytut Gość Media, z siedzibą w Katowicach 40-042, ul. Wita Stwosza 11. Szanujemy Twoje dane i chronimy je. Szczegółowe informacje na ten temat oraz i prawa, jakie Ci przysługują, opisaliśmy w Polityce prywatności.

Zapisane na później

Pobieranie listy

Rekalma