Nowy numer 42/2018 Archiwum

Kurs budowania wspólnoty: Czaplinek, 20 października

Kurs - konferencje i warsztaty - skierowany jest do członków wspólnot i grup modlitewnych, którzy chcą pogłębić życie wspólnotowe i ewangeliczne oraz dowiedzieć się, jak budować wspólnoty gotowe do ewangelizacji.

Spotkanie poprowadzi Mariusz Mycielski, koordynator Odnowy w Duchu Świętym diecezji gliwickiej, który (z pomocą braci i sióstr ze wspólnoty) przebudował 15-osobową grupę wiejską w 150-osobową wspólnotę ewangelizującą.

Zgłoszenia: do 14 października przez lidera (dla osób ze wspólnot) lub bezpośrednio do koordynatora Odnowy w Duchu Świętym, Beaty Trzmielewskiej (e-mail: beatatwalcz@gmail.com, tel. 510 152 419).

« 1 »
oceń artykuł

Zobacz także

Komentowanie dostępne jest tylko dla .

Ze względów bezpieczeństwa, kiedy korzystasz z możliwości napisania komentarza lub dodania intencji, w logach systemowych zapisuje się Twoje IP. Mają do niego dostęp wyłącznie uprawnieni administratorzy systemu. Administratorem Twoich danych jest Instytut Gość Media, z siedzibą w Katowicach 40-042, ul. Wita Stwosza 11. Szanujemy Twoje dane i chronimy je. Szczegółowe informacje na ten temat oraz i prawa, jakie Ci przysługują, opisaliśmy w Polityce prywatności.

Zapisane na później

Pobieranie listy