Nowy numer 46/2018 Archiwum

#PoprowadźAlpha w Koszalinie! - 8 grudnia

Zapraszamy na Regionalną Konferencję Szkoleniową Alpha.

Alpha to nowoczesne narzędzie w ewangelizacji, używane na całym świecie. W czasie szkolenia będzie można dowiedzieć się, jak prowadzić kurs w różnych kontekstach: dla dorosłych, studentów czy młodzieży.

Dla tych, którym bliska jest tematyka małżeńska, przewidziana jest oddzielna ścieżka #PoprowadźKursMałżeński, na której uczestnicy będą mogli dowiedzieć się jak poprowadzić kurs oraz wziąć udział w sesji modelowej. Organizatorzy przewidują również specjalną sesję na temat nowego kursu dotyczącego wychowania dzieci i prowadzenia Alpha w więzieniu.

Jeśli jeszcze nie prowadzisz żadnego z naszych kursów, przyjdź, aby poznać te narzędzia i nauczyć się je używać. Jeżeli już prowadzisz któryś kurs – przyjdź, by poznać inne zaangażowane osoby z Twojej okolicy i wymienić się z nimi swoimi doświadczeniami.

Czas: sobota 8 grudnia 2018 r., w godzinach od 9 do 17.30.
Miejsce: Szkoła Nowej Ewangelizacji (parafia pw. Ducha Świętego), ul. ks. St. Staszica 38, Koszalin.

Uczestnictwo w szkoleniu wiąże się z opłatą. Formularz zgłoszeniowy TUTAJ.

Na pytania związane ze szkoleniem odpowiada Marcin Irzyk, koordynator Alpha w regionie zachodniopomorskim: marcin.izyk@alphapolska.org, tel. 601 254 587.

 

« 1 »
oceń artykuł
TAGI:

Zobacz także

Komentowanie dostępne jest tylko dla .

Ze względów bezpieczeństwa, kiedy korzystasz z możliwości napisania komentarza lub dodania intencji, w logach systemowych zapisuje się Twoje IP. Mają do niego dostęp wyłącznie uprawnieni administratorzy systemu. Administratorem Twoich danych jest Instytut Gość Media, z siedzibą w Katowicach 40-042, ul. Wita Stwosza 11. Szanujemy Twoje dane i chronimy je. Szczegółowe informacje na ten temat oraz i prawa, jakie Ci przysługują, opisaliśmy w Polityce prywatności.

Zapisane na później

Pobieranie listy