Nowy numer 32/2018 Archiwum

Karawana Bożego Miłosierdzia - od 2 września

Po raz trzeci na drogi naszej diecezji wyjadą ewangelizatorzy na rowerach.

Jej uczestnicy wyruszą w drogę rowerami. Widocznym znakiem akcji będzie ciągnięty przez rowerzystów wózek z wizerunkiem Jezusa Miłosiernego. Przez dwa, trzy tygodnie, wsłuchując się w natchnienia Ducha Świętego, ewangelizatorzy będą dzielić się z napotkanymi ludźmi świadectwem swojego życia z Panem Jezusem.

Celem Karawany jest spotkanie się z ludźmi na spontanicznie wyznaczonym szlaku i głoszenie im Ewangelii. Cechą charakterystyczną akcji jest omijanie dużych ośrodków miejskich, a skierowanie się do małych miejscowości, do których ewangelizacyjne akcje docierają rzadko lub wcale.

Osoby, które chciałyby włączyć się w akcję, powinny zgłosić chęć udziału e-mailowo lub telefonicznie: e-mail: ewangelizacja777@gmail.com lub tel. 721 969 813.

Termin przyjazdu do Domu Miłosierdzia – 1 września. Posłanie ewangelizatorów odbędzie się po na Mszy św. sprawowanej 2 września w kaplicy Domu Miłosierdzia Bożego.

« 1 »
oceń artykuł

Zobacz także

Komentowanie dostępne jest tylko dla .

Ze względów bezpieczeństwa, kiedy korzystasz z możliwości napisania komentarza lub dodania intencji, w logach systemowych zapisuje się Twoje IP. Mają do niego dostęp wyłącznie uprawnieni administratorzy systemu. Administratorem Twoich danych jest Instytut Gość Media, z siedzibą w Katowicach 40-042, ul. Wita Stwosza 11. Szanujemy Twoje dane i chronimy je. Szczegółowe informacje na ten temat oraz i prawa, jakie Ci przysługują, opisaliśmy w Polityce prywatności.

Zapisane na później

Pobieranie listy

Rekalma